Griffin Marine Travel – lielākais jūrnieku pārlidojumu organizētājs pasaulē.

Griffin Marine Travel ir pasaulē lielākā un ietekmīgākā firma, kas specializējusies jūrnieku un kruīza kuģu personāla, kā arī offshore – naftas platformu personāla, pārlidojumu organizēšanā.

Daudzi no mūsu klientiem, ekipāžu komplektēšanas firmām, ir uzticīgi mums jau 30 gadus – kopš kompānijas Griffin Marine Travel (Griffin Global Group) dibināšanas brīža.

Pašlaik 17 valstīs darbojas 28 Griffin Marine Travel biroji. Trīsdesmit gadu laikā mūsu kompānija izveidojusi globālo tīklu, kas garantē līdzvērtīgus pakalpojumus, standartus un uzticamību jebkurā kompānijas birojā neatkarīgi no tā atrašanās vietas. Lokālās pārstāvnieības garantē iespēju veikt pasūtījumu un saņemt informāciju par darījumu savā valodā.

Īpašie noteikumi un sadarbība ar vairāk kā 90 aviokompānijām nodrošina zemāko maksu par lidojumiem.

Lai kur Jūs atrastos, Jūs būsiet tikai viena tālruņa zvana vai e-pasta attālumā no palīdzības!

Griffin Marine Travel Rīgā

Kopš 1997. gada Griffin Marine Travel darbojas arī Latvijā. Rīgas birojs ir vienīgais kompānijas pārstāvis Baltijā. Tas atrodas viegli pieejamā vietā, Rīgas centrā.

SIA Griffin Marine Travel Jūs apkalpos pārlidojumu organizēšanas eksperti, kas spēj piedāvāt risinājumu gan standarta, gan ārkārtas situācijās. Visi darbinieki pārzina latviešu, krievu un angļu valodu.

Nepieciešamības gadījumā varam veikt arī viesnīcas rezervāciju.

Gluži tāpat kā kompānijas biroji visā pasaulē, arī Rīgas birojs nodrošina pakalpojumu sniegšanu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

Saviem klientiem vienmēr varam nodrošināt operatīvu palīdzību, pateicoties īpaši izveidotajai sistēmai, kas nodrošina tūlītēju saziņu ar jebkuru no 28 Griffin Marine Travel  birojiem visā pasaulē.

IATA aģentūra kopš 2007. gada.